Skarga! Sh4kaFazZa1
     Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ten wątek jest zamknięty

Offline zenek1121
08-18-2017, 11:07 AM, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-18-2017, 11:08 AM przez zenek1121.)
Nick wrzucającego: BonifaCka
Data i godzina: 2017-08-12 23:45
Nick podejrzanego: Sh4kaFazZa1
Serwer: Cs-Saw.pl[CoD 281LvL+OnlyDD2|FreeLVL/FreeVIP|Fast EXP]
Rodzaj cheata WH + AIM
STEAM_ID/IP: nie znam.
Dowód - ***** do demka/ssów: http://314926.hltv2.pukawka.pl/hltv-1708...574060.zip
Czasy podejrzanych akcji: 3.35.35

Do tego dostał teraz admina.
Znajdź wszystkie posty użytkownikaPosty Użytkownika
Online Czarna
08-18-2017, 11:35 AM,
O proszę. Obejrzałam całe demko i z przykrością muszę stwierdzić, że leci kolega na WH. Po za tym nadmiernie rashuje, zbiera wszystkie fragi, przez co gra nie ma sensu dla innych, a powinien wykonywać cele mapy. Sytuację, gdzie szanowny admin zna miejsce gdzie znajduję się przeciwnik są wyraźne i dobrze pokazane.
Za chwilę pozwolę sobie nabić jeszcze jeden post, ponieważ dokładnie rozpisze demko. Jeśli dobrze widziałam nie ma też problemu w celowanie do niewidzialnych Uśmiech Oczywiście ja jestem za degradacją i + dla ciebie za czujność. A teraz biorę się za rozpiskę demka.
[Obrazek: f1wsr8.png]
Online Czarna
08-18-2017, 12:15 PM,
01:29:93 - Oddanie strzału w ścianę, po czym gracz oczywiście jest w miejscu gdzie był skan79 -
02:08:68 - Strzały padają konkretnie w drzwi, pozostaje pytanie skąd pewność, że gracz jest za drzwiami, a nie poszedł na bs B?
02:12:60 - znów wchodzi na pewniaka, wiedząc, że frag jest w tym miejscu.
02:16:39 - Kolejna akcja. Zwrócenie celownika na przeciwnika, czego gracz bez wh z tej perspektywy nie byłby w stanie tego ocenić.
02:36:31 - kolejne dwa pewniaki.
02:50:79 - zna dokładnie miejsce przebywania przeciwnika.
03:15:05 - dwa fragi bez problemu odnalezione.
03:30:70 - ta sama sytuacja + rash.
03:46:73 - odnajduje bez problemu ct.
04:15:33 - następna spalona akcja.
04:17:32 - Akcja gdzie gracz jest na pele, zupełnie go nie widać, admin bez problemu go zabija.
04:34:40 - znowu niewidkę zabija bez większego wysiłku, gdzie pele jest w powietrzu, a nie na piachu.
05:50:90 - włazi na txt.
05:52:14 - dość dziwny hs wszedł i znowu wiedział z której strony wyjdzie przeciwnik.
06:42:51- pokazuje dokładnie, że admin jest spalony.

Dodam więcej. Nie robię tej rozpiski tylko dlatego, że gość jest odpalony. Zrobiłam ją po to, żeby udowodnić, że żaden admin nie jest bez karny. Każda gra jest nagrywana i każde demko można sprawdzić i udowodnić czystość gry. Dziwi mnie to, że ktoś stara się o admina, płaci składkę itp, a na wh lata. Po za tym zwróćcie uwagę na czasy tych akcji. Rundy trwają kilka sekund. Więc gdzie przyjemność z gry dla innych? Jak mają grać gracze z normalnymi klasami ? Udowodniłam również, że admin łamie podstawowy regulamin serwera wchodząc na txt, raz rashując. Jak dla mnie akcje są dobrze wyjaśnione oraz dokładnie widoczne. Jak dla mnie degradacja oraz ban na forum. Nie można dopuścić do tego typu rzeczy. Admin ma pomagać innym a nie sobie. To nie jest rodzaj immunitetu na to, żeby być najlepszym na serwerze. Reszty demka nie rozpisuję, bo wygląda identycznie, więc uważam, że nie miałoby to najmniejszego sensu. Czekam na wypowiedź H@ oraz wyciągnięcie konsekwencji.
[Obrazek: f1wsr8.png]
Offline sh4kafazza
08-18-2017, 01:26 PM, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-18-2017, 01:51 PM przez sh4kafazza.)
Powiem tak, demko zostało nagrane zanim jeszcze miałem administratora, stąd rash oraz wchodzenie na txt, po drugie, chętnie się obronie przed oskarżeniami wobec mnie, że używam WH/AIM'a, tylko proszę powiedzcie jak to mogę zrobić? Mam nagrywać każdą swoją grę? Czarna zauważ, że na Cod'zie też można korzystać z takiego sprzętu jak słuchawki, które dosyć często pomagają nam ocenić sytuacje gdzie w danej chwili znajduje się przeciwnik. Po za tym na serwerze grają jedne i te same osoby, które popełniają jedne i te same błędy. Latają tymi samymi drogami, chowają się w te same miejsca. I sama powiedziałaś po co miałbym płacić składkę? Powiem tak, zanim zapłaciłem składkę (17zł+VAT) Kupiłęm dostęp do klas premium co kosztowała mnie kilkanaście złotych, później dokupiłem expa co kosztowało mnie kolejne 20zł,. Władowałem w serwer łącznie około 100zł, tylko po co? Po to żeby latać na wh czy tam AIM'ie i stracić pieniądze i czas poświęcony grze? Nie wiem co wszyscy się tak na mnie uwzięli na mnie... Wychodzi na to, że jak ktoś gra lepiej od drugiej osoby, czasem trochę mu się po farci, to od razu jest to oszust, imbecyl itp. Róbcie jak uważacie, za przeproszeniem do dupy jest tylko to, że przed demkiem nie mam się za bardzo jak wybronić. Nie wiem co mam więcej powiedzieć, możecie mnie banować, degradować, a ja i tak będę wiedział swoje. Że grając na serwerze byłem czysty. Może rashowałem kilkukrotnie i wchodziłem na txt, z tym się zgodzę. Ale co do WH to sobie wypraszam. Tyle z mojej strony.
Dodam jeszcze, że jest możliwość, że to któryś z moich 3 braci grał na moim komputerze. Bo nie przypominam sobie, żebym tego dnia o tej godzinie siedział w domu. To była sobota. Z resztą jeden z administratorów mnie sprawdzał. Dodałem ssy na których widać, że jestem czysty.
Offline Scottie
08-21-2017, 07:46 AM,
czy to było przed czy po tym jak miałeś admina to żadna różnica bo nawet po czasie kiedy jest rozpiska demo możesz dostać bana nie wiem od kiedy masz admina bo jakoś podania nie widziałem i szczerze nie obchodzi mnie kto ile wydaje na serwer bo to twoje pieniądze a nie moje więc nie chwal się ile to wydałeś raz ciebie chyba nawet ja sprawdzałem i mówiłem że będziemy ciebie mieć na oku czarna sobie sprawdziła demko z chęcią też sobie na nie popatrzę i zrobię rozpiskę Oczko
Facebook: facebook.com/PLScottie/
Pomogłem zostaw "+"
09-15-2017, 06:52 PM,
:/ admin tak łamie regulamin + czity .....

Opiekun CodMod (281)
Administrator CodMod (150)
Facebook: (priv)
GG: 63696277

Pozdrawiam Opiekun *Keezy*
Offline FZ | Zmyslony
09-15-2017, 07:55 PM,
Brak ub dla gracza
Zgloszenie przyjete

/cls
xDEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Ten wątek jest zamknięty

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości