Masz konto? Rejestracja

Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moderator by Kleopatra
Nick na forum : Kleopatra
Znajomość Regulaminów : tak
Czas jaki możesz poświecić na forum : jestem caly czas i bede bo wasza siec mi sie spodobała
Znajomość funkcji Moderatora[0-10] :8
Dlaczego ty?(Kilka argumentów) : A czemu miałabym nie zostać moderatorem? Miałam już ową rangę na wielu forach, ale nie mnie oceniać jak na niej się spisywalam. Tak wiem, miałam możliwości już wykazania się, ale niestety nastał taki kryzys, że niestety odeszłam z sieci z różnych powodów niektórzy wiedzą, aczkolwiek myślę że druga szansa należy się każdemu, albo ktoś wykorzysta tą szansę bądź też nie, ogólnie jak już tutaj się rozpisałam to chciałabym publicznie przeprosić z kim miałam zgrzyty, nie oceniajcie mnie pochopie człowiek uczy się na błędach i w końcu dorasta do pewnych spraw i ma odwagę spojrzeć w oczy i powiedzieć co zrobił nie tak, aczkolwiek zaufania nie da się odbudować od tak, trzeba na to czasu, a tak nawiasem wracając co do moderowania, to ostatnio co niektórzy za dużo sobie pozwalają na chatbox, a trzeba unikać takich sytuacji, jeżeli chcecie prawdę wygarnąć do tej osoby co do niej macie to macie prywatną wiadomość, bo gdy ktoś posiada moderatora, nie pozwoli sobie by wyzywał/ubliżał dlatego jest tak a nie inaczej, mimo szczerości. Czekam na szczere opinie nawet jakby miały być negatywne liczę na szczerość, przyjmę na klatę.
na jakich naszych serverach posiadach funckję Admina : nie posiadam bo narazie chce pomoc sieci i forum w rozwoju,wiec narazie tutaj sprobowalam
Twoje podanie zostało ODRZUCONE
[Obrazek: odrzucone.png]
Admin serwera CoD 281lvl oraz 251lvl

Zostaw Łapkę jeśli Ci pomogłem

Kontakt GG 63340614

J@ forum Cs-Saw.pl
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości