Cs z perspektywy kobiety :)
     Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Offline Czarna
01-26-2017, 05:01 PM,
Postanowiłam, że napisze tutaj post o cs'ie z perspektywy dziewczyny, ponieważ większość społeczności forum to mężczyźni.
Jak zaczynałam, co skłoniło mnie do fragowania i oczywiście jak znalazłam się na sieci cs-saw Duży uśmiech
3...2...1... Zaczynamy :

Moje początki w cs'a były bardzo kulawe : / . Chodziłam bodajże do 4 klasy podstawówki, a na każdej przerwie u swoich
kolegów słyszałam tylko o tej magicznej grze Uśmiech Jako, że jestem typem dziewczyny, która nie tylko interesuje się makijażem i nowinkami modowymi, postanowiłam ich popytać co i jak, a że oni znali mój charakter od razu zaoferowali rozgrywkę po szkole. Aby nie być gołosłownym poszliśmy do biblioteki szkolnej, żebym ogarnęła chociaż jak to wygląda i poznała podstawowe zasady. O Boże kochany... Jaki sprzęt był w tej bibliotece... Całe 45 min zeszło na uruchomieniu komputera : D . Jestem dość niecierpliwa dlatego odpuściłam korzystanie ze szkolnych 'mega wypasionych' kompów. W sumie nie ma się co dziwić, bo 10 lat temu, to cs miał całkiem niezłe wymagania.. Oczywiście musiałam powiedzieć swojej najlepszej kumpeli z ławki, jakie mam plany na popołudnie, więc Dominika też stwierdziła, że spróbuje. Wiecie jak to jest, rozumiałyśmy sie jak siostry : ) Te same zainteresowania, charakterki, praktycznie cały czas nierozłączne. No i stało się ! Zainstalowałam cs'a, odpaliłam go iii... No iii lipa. Wszyscy grają, a ja nie...
Wiecie dlaczego ? Nie umiałam dodać ip serwera Duży uśmiech No heloł, miałam 10 lat Duży uśmiech Znalazłam sobie mapkę Italię i tam zabijałam kury przez jakaś godzinę :p
Dopiero później wpadłam na wspaniały pomysł, że przecież posiadamy gg i mogę zapytać kogoś jak to zrobić : D Brawo, mądra ja :p Oczywiście moją pierwszą ulubioną mapką była dd2. No, ale cóż z tego, że mi się podobała, jak nie mogłam nikogo zabić, strasznie się złościłam z tego powodu. Mówiłam już, że jestem niecierpliwa ? Duży uśmiech Nie lubię przegrywać Duży uśmiech Zawsze miałam zbyt duże ambicję i ciężko znosiłam porażki : / .
Nastał kolejny dzień w szkole, oczywiście wszyscy zafascynowani grą. Gdzie człowiek się nie obrócił tam cs. Na stołówce cs, na korytarzu cs, na religii również cs, a to dlatego, że ksiądz również ciupał w tą gre Duży uśmiech No, ale to nadal nie zmieniało faktu, że nie dawałam sobie rady, żeby kogoś zabić. Po szkole uruchomiłam google, żeby poszukać jakiegoś poradniku na temat zdobycia fragów, ewentualnie jakichś wskazówek. I nie zgadniecie na co zupełnie przypadkiem wpadłam : d Oczywiście na gotowy pakiet do pobrania aima i wh : ) I mądra Ania pobrała, zainstalowała i cieszyła się wielką ilością zdobytych fragów : D Ale, ale ... Po 5 minutach gry wyskakuje komunikat : Zostałeś zbanowany. I tak na kilkudziesięciu serwerach, aż mi się to znudziło. Tak, czarna też była kiedyś odpalona ! I w ten oto sposób zrezygnowałam z gry w cs'a. Miałam 10 lat, więc bardzo szybko znajdowałam nowe zainteresowania, a gra poszła w zapomnienie.
Dopiero gdy poznałam mojego obecnego narzeczonego, na nowo pojawiła się w moim życiu : ) Początkowo nie pokazywał mi jak bardzo lubi to robić, ale ze zbiegiem czasu spędzał każdą swoją wolną chwilę na ''zabijaniu''. To on nauczył mnie jak w to grać, gdzie celować, pokazał każde zakątki map. I tak naprawdę dopiero wtedy zaczęła się moja prawdziwa przygoda. I powiem wam, że było to nawet romantyczne : D Bo jak byliśmy w jednej drużynie to mnie osłaniał, a jak w oddzielnych to pozwalał mi siebie zabijać : ) Najpierw graliśmy chyba na kuleczkach, potem na setti, aż w sierpniu tego roku znalazłam serwer 251 lvl cs-saw. Sieć przypadła mi bardzo do gustu : D Podobała mi się robota adminów, dbali o kulturę, przypominali regulamin i wszystko w prosty sposób umieli wyjaśnić. Zostałam tutaj do dzisiaj. Nie miałam pojęcia, że drugą stroną cs'a jest forum, a na nim wspaniali ludzie, którzy pomagają sobie wzajemnie, szanują się, bez spin wyjaśniają każde wątpliwości. Jeden może liczyć na drugiego. Z perspektywy czasu śmiało mogę stwierdzić, że zawarłam tu kilka znajomości, przyjaźń. Przywiązałam się do sieci. Próbowałam grać gdzieś indziej, ale bez powodzenia, tu ciągnie ludzi : ) Po namowach innych graczy zostałam adminką, nauczyłam się wszystkiego tutaj. Co to amx, bind itp. Jestem kobietą, więc miałam prawo nie wiedzieć! Duży uśmiech Zupełnie obcy ludzie wyciągnęli do mnie pomocną dłoń ! A teraz gdy trochę się podszkoliłam to staram się pomagać ''nowym''. Bo przecież każdy od czegoś zaczynał : ) . Chciałabym, żeby było tutaj więcej dziewczyn. Żeby polubiły tą grę jak ja, żebym miała koleżankę '' po fachu'' : ) Co prawda, namówiłam już siostrę do gry tutaj, ale myślę, że uda mi się jeszcze więcej namówić babeczek : ) Wam to uatrakcyjni grę, a mi umili czas : ) Bo kto mnie lepiej zrozumie niż kobieta? Duży uśmiech

Ps. Przyznać się, kto przeczytał moje wypociny do końca? : D
Mam nadzieję, że nie zanudziłam was za bardzo. Może i wy zarazicie swoje koleżanki zamiłowaniem do cs'a, nauczy cie je wszystkiego, a kto wie, może później wyjdzie coś więcej niż tylko koleżeństwo : D Piszcie koniecznie co o tym sądzicie : D Pozdrawiam Was, Czarna Uśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownikaPosty Użytkownika Odpowiedz cytując ten postCytuj
Online Vixa
01-26-2017, 05:30 PM,
Jestes mega xD
Dobre Duży uśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownikaPosty Użytkownika Odpowiedz cytując ten postCytuj
Offline Magic
01-26-2017, 05:35 PM,
Offline ukulele
01-26-2017, 07:50 PM,
Zawaliste Duży uśmiech
[Obrazek: a5dn9t.jpg]
CZARNY
01-26-2017, 08:03 PM,
Dobry pomysł i czekam na więcej Duży uśmiech
Odpowiedz cytując ten postCytuj
NeoFromMatrix.
01-26-2017, 08:49 PM,
Przeczytałem do końca! Niezła historia Oczko
Offline SaCzKuu
01-26-2017, 09:25 PM,
Oczywiście, że przeczytałem do końca! Fajna ta Twoja historia Duży uśmiech
Offline matio123 :)
01-26-2017, 10:47 PM,
Jest Gitara Duży uśmiech
PanCola
01-27-2017, 10:17 AM,
Przeczytałem do końca. Jest Dobrze, pozwolę sobie że ja opisze swoją Historie, gdy zaczynałem z cs'em.

Pierwsze nie wiedziałem, co to ogólnie jest counter-strike, gdy się dowiedziałem to od razu miałem chęć by w to pograć. No to cóż namówiłem siostrę by pobrać na jej komputer, bo ona miała w nim lepsze parametry. Gra się pobrała, zainstalowała wszystko fajnie, mówię do siostry, no to gramy odpaliliśmy cs'a. Ustawiliśmy nick i weszliśmy na boty (Wtedy nie wiedzieliśmy ze to są boty). Gramy na tych botach pewnie z 2-3 godziny, jarałem się ze po prostu było mega gdy miałem statki 6:4. Wkońcu do siostry przyszedł kolega, który też gra w cs'a i wytłumaczył nam że my gramy na botach czyli offline, podal nam jakieś ip do serwera. Kolega siostry wrócił do domu i graliśmy na jednym serwerze. Wtedy to był szook, siostra po paru minutach dostawała po prostu nerwicy, bo nie mogła wyjść z respa, bo od razu padała, jakoś wtedy sobie powiedziałem że cs to jest gra dla mnie, od tamtego czasu gram w tą cudowną grę i nie załuję, znalazłem dobry serwer, forum spoko ludzi. Swoją karierę z cs'em ogólnie zaczołem w wieku 11-12 lat, gram do dzisiaj, z tego około jakieś 2 lata na tej serwerowni i nie załuje Duży uśmiech. Kiedyś taka lamka w cs'a ze mnie, a teraz wydaje mi się że potrafię grać i to dobrze.

Pozdro Hubson Duży uśmiech
Offline SaCzKuu
01-28-2017, 01:39 PM,
Ja również z chęcią opiszę moją historię rozpoczęcia gry w cs'a Duży uśmiech

Nie pamiętam jak to się stało Język Tak wyszło i gram do dziś! Duży uśmiech

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości