Admini,Serwery,Forum Counter-Strike 1.6
     Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ten wątek jest zamknięty

Online Czarna
02-28-2017, 12:18 AM, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-28-2017, 01:17 PM przez MagicMusic.)
Siemanko wszystkim !
Ostatnio mało tutaj pisze, a to dlatego, że oprócz szkoły i domu na głowie mam także prace. Ale to co zastaje tutaj, nie mieści mi się w głowie. Od razu na wstępie chcę zaznaczyć, że ten temat nie ma roli obraźliwej, dokuczliwej i wytykającej błędy. Piszę go po to, aby przypomnieć niektóre zasady. Drodzy użytkownicy, admini i moderatorzy ! Forum to miejsce gdzie spędzamy czas, porozumiewamy się, ale to też miejsce gdzie potencjalny gracz odwołuję się od kary, zagląda tutaj by zobaczyć regulamin, nowości i wszystko co z siecią związane. Jestem na tej sieci już sporo czasu i tak jak jest teraz nie widziałam od początku mojej gry na cs-saw. Może na początek czym dla mnie jest rola admina ? No odpowiedź jest prosta : Jestem adminką po to, żeby to INNYM, podkreślam INNYM się na serwerze lepiej grało, po drugie przypominajmy regulamin, w końcu po to robimy bindy, po trzecie nie fragi ponad wszystko. Po to podejmujecie tą rolę, żeby był ład i porządek. Admin częściej powinien być na spect niż w grze. Oczywiście macie pełne prawo, spędzać czas grając, ale jeśli wpada większa ilość graczy to wypadałoby zwrócić na to uwagę. Przywiązujemy uwagę na to co piszą w naszą stronę gracze! To też jest ważne. Nie ignorujmy wszystkiego, bo to lekceważący stosunek do innych.

Kolejna sprawa to forum !

No tu się dzieją cuda ! Gracz dostaje bana za softa, po czym bez dowodów dostaję UB! Moi drodzy panowie, tak być nie może ! Po to jest HLTV, że tam ściągamy demko i robimy rozpiskę. Nakładając na kogoś bana musimy mieć świadomość, że ktoś może złożyć odwołanie, czy prośbę o UB. I my jako admini nie uciekamy wtedy od odpowiedzialności, tylko staramy się udowodnić za co gracz dostał bana. Bo dawanie bana i ub jest bez sensu. Wiem, że to prostszy i łatwiejszy sposób LENIE ! Duży uśmiech To tak jakby gracz miał zrobione 5 ssów, wrzuca jeden i dostaje ub, bo ten akurat jeden był czysty. Nie na tym rzecz polega. A jeśli już będziemy pokazywać takie zachowanie na forum, to automatycznie stracimy ''respekt'', bo każdy będzie odbanowany.
H@ ma też swoje życie prywatne, ostatnio wprowadza zmiany na serwerach, modyfikuje wszystko i nie będzie tutaj 24h, po to, żeby sprawdzać dział o UB. Od takiej roboty jesteśmy my. I róbmy ją tak, jak się należy. Pasta przyjmując adminów, powierza im serwery, bo jak admin odwali kichę, to kilku graczy odejdzie. No powiedziecie czy mam racje ? Proszę was o to, miejcie podejście do tego. Bo to my sprawiamy czy ludzie chcą tutaj przychodzić czy nie Uśmiech Pokażmy im, że warto ! Że dbamy o regulamin, zasady obowiązują wszystkich, a admini są tutaj najlepsi na świecie ! A jak masz jakieś pytanie, wątpliwości nie bój się pytać, to nie jest coś złego czy wstydliwego ! Każdy tutaj wyciągnie do ciebie pomocną dłoń, tak jak do mnie gdy zaczynałam swoją przygodę z csem Uśmiech Bądźmy przekonania, że w kupie siła ! Duży uśmiech

Kilka punktów regulaminu dla przypomnienia :

§2. Treści i pisownia

15. W dziale "Odwołania od bana" oraz "Demka na graczy" mogą wypowiadać się tylko osoba oskarżona, Administracja, Moderator i UbT. Wypowiedzi osób postronnych będą
nagradzane warnem
16. Osoba wypowiadająca się w swoim podaniu
otrzymuje warn +1

III Obowiązki:

1. Podstawowym obowiązkiem moderatora jest utrzymywanie porządku, dyscypliny, estetyki w przypisanym mu dziale tematycznym,
a także egzekwowanie regulaminu od użytkowników.
6. Wyjaśnienie wszelkich błędnych decyzji i czynności z przeproszeniem poszkodowanych użytkowników włącznie.
8. Wykazywanie się umiejętnością "pokojowego" rozwiązywania konfliktów oraz łagodzenia sporów między forumowiczami.

4. Taryfikator Kar.
4.1. Cheatowanie - Ban permamentny
4.2. Reklamowanie serwera, for - Ban na 1 tydzień
4.3. Obrażanie gracza - Kick lub ban do 3 godzin
4.4. Obrażanie admina, kobiety - Kick lub ban do 1 tygodnia
4.5. Wchodzenie na tekstury mapy - Ban od 5 minut do 1 Dnia
4.6. Bugowanie paki - Kick ban do 30 minut
4.7. Utrudnianie gry graczom ( Umyślne rzucanie fleshy pod nogi, blokowanie ) - Kick ban do 1 Dnia
4.8. Zakaz stawiania miny na bs''a na repsach w wąskich przejściach, przy hostach, drabinach, na schodach oraz w drzwiach - 2 kicki, bn 1 Godzina, jeżeli gracz nadal będzie stawiał miny w niedozwolonych miejscach ban 3 godziny.4.
4.9. Podszywanie się po graczy - Ban na tydzień
4.10. Podszywanie się pod adminów, J@ serwera oraz H@ - Ban permamentny.
4.11. Zabijanie zakładników - Kick ban do 30 minut
4.12. Podpowiadanie - Ban do 1 Dnia
4.13. Zgłaszanie cheatera na say - Ban od 5 minut do 30 minut.
4.14. Ping powyżej 100 ( bez wyjątków ) - Ban 5min
4.15. Wejście na aktywnym - Ban na neo
4.16. Grożenia graczom - Ban do 1 godzina
4.17. Grożenie adminom, kobietom - Ban do 1 Dnia
4.18. Nabijanie lvl, w przypadku kiedy jeden gracz specjalnie podstawia się drugiemu, by ten zdobywa jak najwięcej expa - Ban 1 Dzień,usunięcia nabitego poziomu
4.19. Za inne przewinienia admin ma prawo dać bana według własnego uznania, ale stosownego do zachowania gracza.
4.20. Zakaz HE i Rakiet przez 15sec -Ban 30minut
4.21. Zakaz banowania botów-Wydalenie admina lub zawieszenie
4.22. Zakaz HE na respie -ban 5
4.23. Zakaz Kampienia na pelerynce -ban 5
4.24. Zakaz stawienia działek na respie
4.25. Zakaz stawiania min na bombie\
4.26. Zakaz puszczania predatora na respa przeciwnika
4.27. TT ma 15 sec na opuszczenie respa
4.28. Zakaz używania komendy na speed
4.29. BFG1000 zakaz uzywania przed uplywem 15 sec
4.30 Zakaz uzywania blyskawic przed upływem 15 sec
4.31. Admin ,admina nie może banować ! (Chyba ze lamie regulamin)
4.32. Zakaz banowania Player|Cssetti.pl ,Player|Csadv.pl BF itp za reklame .Jeżeli ktoś da bana z powodem zmień nick lub reklama blokuje admina na 3 dni bez powiadomienia .
4.33 Zakaz rushowania tt przed 10sec a ct przed 15sec
4.34 Zakaz kupowania hp na pelerynce zabójcy.
4.35 Zakaz gry na grafice software(ban=perm).
4.36 Jeżeli ktoś kampi na pelerynce,wchodzi na tekstury itp zawsze ostrzeż gracza a nie banujesz od razu , jeżeli gracz nadal będzie robił to samo masz prawo dać mu bana !
4.37 Zakaz nabijania expa na respiącym sie graczu.! ban 5-30 min'

Ps. Użyłam koloru czerwonego po to, żeby podkreślić wagę regulaminu i taryfikatora kar.
Ps 2 . Pewna osoba bardzo prosiła mnie o pozdrowienie z tego miejsca, więc zrobię mu ten zaszczyt i przyjemność : Pozdrawiam serdecznie Jeydi'ego Uśmiech Oczywiście pisze Ci to od serca, tak jak chciałeś Duży uśmiech Jak widzisz słowa dotrzymałam ! Duży uśmiech
Ps 3 . Gatsu nie miej mi za złe, że przytoczyłam tutaj Twoją sytuację z banem za soft. Była najbardziej ''świeża'' ze wszystkich i myślę, że jest świetnym przykładem na to, czego nie można robić Uśmiech

Tak, wiem, wymądrzam się ! Blaa, blaa, blaa. Ale mam nadzieję, że ktoś przeczyta całość i podzieli moje zdanie Uśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownikaPosty Użytkownika
Offline JEYDI
02-28-2017, 12:36 AM,
Wypociłaś Duży uśmiech
Ale dzięki za pozdrowienia Duży uśmiech
W końcu tyle się prosiłem Duży uśmiech
[Obrazek: i50nm8.jpg]
Offline ukulele
02-28-2017, 07:13 AM,
Bardzo dobrze czarna ze zwracasz uwage jest to przestroga dla wszystkich graczy i adminow jak i dla mnie Duży uśmiech
[Obrazek: a5dn9t.jpg]
Offline matio123 :)
02-28-2017, 09:44 AM,
Bardzo Przydatne Duży uśmiech regulamin każdy powinien znać i sobie go odświeżyć Język Pozdrowienia Wszystkim Duży uśmiech
Offline Vixa
02-28-2017, 10:13 AM,
czarna ma racje trzeba zebrac cała administracje do kupy !
Online Llukaszenko
08-30-2017, 01:56 PM,
Świetna robota ;*

Ten wątek jest zamknięty

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości